Szamba betonowe Czerwieńsk

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Czerwieńsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Czerwieńsk

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.