Szamba betonowe Dobiegniew

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Dobiegniew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dobiegniew

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.