Szamba betonowe Drezdenko

Proponujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc być wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa kłopotów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Drezdenko

Szambo betonowe Drezdenko

Najlepszej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć i pękanie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!