Szamba betonowe Gozdnica

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Gozdnica

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Gozdnica

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.