Szamba betonowe Gubin

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu cechuje się dużą wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa kłopotów – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Gubin

Szambo betonowe Gubin

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez lata!