Szamba betonowe Kargowa

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kargowa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kargowa

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.