Szamba betonowe Kożuchów

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kożuchów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kożuchów

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.