Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Proponujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Szambo betonowe Krosno Odrzańskie

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!