Szamba betonowe Łęknica

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łęknica

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łęknica

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.