Szamba betonowe Lubniewice

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Lubniewice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubniewice

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.