Szamba betonowe Małomice

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa kłopotów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Małomice

Szambo betonowe Małomice

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez dekady!