Szamba betonowe Międzyrzecz

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Należy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Międzyrzecz

Szambo betonowe Międzyrzecz

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo podlewać ogrówek lub myć samochód przez lata!