Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Nowogród Bobrzański

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.