Szamba betonowe Rzepin

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rzepin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rzepin

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.