Szamba betonowe Sława

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Sława

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sława

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.