Szamba betonowe Słubice

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Słubice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Słubice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.