Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Szambo betonowe Strzelce Krajeńskie

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!