Szamba betonowe Sulechów

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Sulechów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sulechów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.