Szamba betonowe Sulęcin

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Sulęcin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sulęcin

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.