Szamba betonowe Świebodzin

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Świebodzin

Szambo betonowe Świebodzin

Najwyższej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!