Szamba betonowe Szlichtyngowa

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Szlichtyngowa

Szambo betonowe Szlichtyngowa

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!