Szamba betonowe Szprotawa

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Szprotawa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szprotawa

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.