Szamba betonowe Wschowa

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wschowa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wschowa

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.