Szamba betonowe Żagań

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Żagań

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Żagań

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.