Szamba betonowe Andrychów

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Andrychów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Andrychów

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.