Szamba betonowe Bobowa

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Bobowa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Bobowa

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.