Szamba betonowe Bochnia

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Bochnia

Szambo betonowe Bochnia

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie części zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!