Szamba betonowe Brzesko

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Brzesko

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Brzesko

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.