Szamba betonowe Brzeszcze

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Brzeszcze

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Brzeszcze

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.