Szamba betonowe Bukowno

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu cechuje się dużą odpornością na wodę. Może zatem być wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Bukowno

Szambo betonowe Bukowno

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę można zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!