Szamba betonowe Chełmek

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Chełmek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chełmek

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.