Szamba betonowe Ciężkowice

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ciężkowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ciężkowice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.