Szamba betonowe Czchów

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Czchów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Czchów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.