Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być wkopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być drogie. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Szambo betonowe Dąbrowa Tarnowska

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz niszczenie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć auto przez lata!