Szamba betonowe Dobczyce

Oferujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Dobczyce

Szambo betonowe Dobczyce

Najwyższej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!