Szamba betonowe Grybów

Oferujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem być wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Grybów

Szambo betonowe Grybów

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać ogrówek czy myć samochód przez dekady!