Szamba betonowe Kęty

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kęty

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kęty

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.