Szamba betonowe Limanowa

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Limanowa

Szambo betonowe Limanowa

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!