Szamba betonowe Miechów

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Miechów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Miechów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.