Szamba betonowe Muszyna

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Muszyna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Muszyna

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.