Szamba betonowe Niepołomice

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Niepołomice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Niepołomice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.