Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Piwniczna-Zdrój

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.