Szamba betonowe Proszowice

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Proszowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Proszowice

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.