Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rabka-Zdrój

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.