Szamba betonowe Ryglice

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Ryglice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ryglice

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.