Szamba betonowe Skała

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Skała

Szambo betonowe Skała

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez lata!