Szamba betonowe Skawina

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Skawina

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Skawina

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.