Szamba betonowe Stary Sącz

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Stary Sącz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stary Sącz

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.