Szamba betonowe Sułkowice

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Sułkowice

Szambo betonowe Sułkowice

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę oraz nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający za darmo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!