Szamba betonowe Świątniki Górne

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Świątniki Górne

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Świątniki Górne

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.